fbpx

O mnie

O mnie

Kim jestem i jak podniosę wartość Twojej nieruchomości?

Nazywam się Katarzyna Kordus – od 8 lat zajmuję się aranżacją i metamorfozą wnętrz, jestem także certyfikowanym home stagerem. Zmieniam niepozorne wnętrza w perełki, które szybko znikają z rynku.

Co zyskasz dzięki współpracy ze mną?

✅ Podniesienie rynkowej wartości nieruchomości
Moi klienci sprzedają nieruchomości od 10 tys. do nawet 110 tys. złotych powyżej pierwotnej ceny ofertowej.

✅ Przyciągnięcie klientów zdecydowanych na Twoją nieruchomość
Dobrze przygotowana nieruchomość przyciąga uwagę zdecydowanych kupujących. Dzięki temu sprzedaż następuje szybko i bezproblemowo. Większość moich realizacji znalazła docelowych klientów podczas pierwszej prezentacji.

✅ Szybszą sprzedaż i uwolnienie środków finansowych
Szybciej sprzedana nieruchomość to oszczędności. Przestajesz ponosić koszty czynszu i eksploatacji, a zyskujesz do dyspozycji środki, które możesz zainwestować lub spłacić kredyt.

✅ Wsparcie przy remoncie
Pomagam zaplanować remont i oszacować sensowny budżet na ten cel, w odniesieniu do Twoich priorytetów. Prowadzę nadzory autorskie nad pracą ekip remontowych, oferuję również kompleksowe przeprowadzenie prac remontowych i wykończeniowych pod klucz. Jako ekonomistka z wykształcenia, skutecznie dopilnuję, aby remont zmieścił się w zaplanowanym budżecie.

✅ Doświadczenie i profesjonalizm
W branży działam od 8 lat i mam na swoim koncie ponad 200 zrealizowanych projektów. To zadowoleni klienci, którym pomogłam sprzedać lub wynająć ich mieszkania, apartamenty lub domy.

Zyskaj ze mną więcej na sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, tak jak zrobiło to już ponad 200 innych osób!

Zadzwoń pod 501 867 086, napisz do mnie lub skorzystaj z oferty współpracy. Działam stacjonarnie w Warszawie oraz zdalnie w dowolnej lokalizacji

Moje ostatnie realizacje:

Opinie moich klientów:

Kasi konsultacja była dla mnie bardzo inspirująca, sprawiła, że zobaczyłam kilka ciekawych rozwiązań, które ułatwiły mi podjęcie decyzji o zmianach w mieszkaniu. Kasia daje bardzo praktyczne wskazówki, jak przygotować się do zmiany lub uporządkować otoczenie domowe, aby żyło się w nim przyjemniej:) Dziękuję i śmiało polecam!:)

Dorota Jaworska, właścicielka mieszkania na wynajem

Kasia przygotowała nam przepiękny projekt wnętrza domu w Norwegii, z wykorzystaniem rzeczy, które już posiadaliśmy. Potrafi się wsłuchać w potrzeby klientów, jest bardzo zaangażowana i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Kasia ma bardzo duże wyczucie, jeśli chodzi o kolory i oświetlenie. Dodatkowo posiada praktyczną wiedzę na temat renowacji mebli. Jednym słowem osoba z pasją do projektowania.

Anna Pettke, współwłaścicielka domu w Gursken, Norwegia

Polecam pomoc Katarzyny każdemu, kto chce szybko i niedużym kosztem poprawić wygląd nieruchomości.

Gabriel Ł., najemca kawalerki

Porady wnętrzarskie Kasi na miarę “Dom i Wnętrze” 🙂 Polecam, bardzo sympatyczna i pomocna osoba, mieszkanie po przemeblowaniu wg jej wskazówek wygląda o wiele lepiej!

Ola Olszyna, adaptująca mieszkanie dla rodziny

Zapraszam Cię serdecznie do współpracy!

Masz pytanie? Chcesz umówić się na konsultację lub skorzystać z home stagingu? A może chcesz nawiązać współpracę jako inwestor, deweloper lub agencja pośrednictwa nieruchomości? Pisz na adres: kontakt@wnetrzewiecejwarte.pl

lub skorzystaj z formularza.

Scroll to Top