fbpx

O mnie

O mnie

Nazywam się Katarzyna Kordus

zajmuję się aranżacją wnętrz, jestem także certyfikowanym home stagerem. Szybko i skutecznie podniosę atrakcyjność rynkową Twojej oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

Pomagam klientom indywidualnym i pośrednikom nieruchomości w zakresie stylizacji, metamorfozy oraz projektów aranżacji wnętrz.

Zrealizowałam dotychczas ponad 170 projektów dotyczących mieszkań, domów i apartamentów.

Łączę kreatywność z funkcjonalnością i zamiłowaniem do porządku. Jako ekonomistka z wykształcenia, doskonale zadbam o Twój budżet. A dzięki praktyce remontowo-budowlanej, pomogę Ci również w tym zakresie.

Masz pytania? Chcesz nawiązać współpracę? Napisz do mnie lub zadzwoń: 501 867 086

Potrzebujesz konkretnej pomocy? Skorzystaj z oferty współpracy. Działam stacjonarnie w Warszawie oraz online w dowolnej lokalizacji 🙂

Moje ostatnie realizacje:

Opinie moich klientów:

Kasi konsultacja była dla mnie bardzo inspirująca, sprawiła, że zobaczyłam kilka ciekawych rozwiązań, które ułatwiły mi podjęcie decyzji o zmianach w mieszkaniu. Kasia daje bardzo praktyczne wskazówki, jak przygotować się do zmiany lub uporządkować otoczenie domowe, aby żyło się w nim przyjemniej:) Dziękuję i śmiało polecam!:)

Dorota Jaworska, właścicielka mieszkania na wynajem

Kasia przygotowała nam przepiękny projekt wnętrza domu w Norwegii, z wykorzystaniem rzeczy, które już posiadaliśmy. Potrafi się wsłuchać w potrzeby klientów, jest bardzo zaangażowana i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Kasia ma bardzo duże wyczucie, jeśli chodzi o kolory i oświetlenie. Dodatkowo posiada praktyczną wiedzę na temat renowacji mebli. Jednym słowem osoba z pasją do projektowania.

Anna Pettke, współwłaścicielka domu w Gursken, Norwegia

Polecam pomoc Katarzyny każdemu, kto chce szybko i niedużym kosztem poprawić wygląd nieruchomości.

Gabriel Ł., najemca kawalerki

Porady wnętrzarskie Kasi na miarę “Dom i Wnętrze” 🙂 Polecam, bardzo sympatyczna i pomocna osoba, mieszkanie po przemeblowaniu wg jej wskazówek wygląda o wiele lepiej!

Ola Olszyna, adaptująca mieszkanie dla rodziny

Zapraszam Cię serdecznie do współpracy!

Masz pytanie? Chcesz umówić się na konsultację lub skorzystać z home stagingu? A może chcesz nawiązać współpracę jako inwestor, deweloper lub agencja pośrednictwa nieruchomości? Pisz na adres: kontakt@wnetrzewiecejwarte.pl

lub skorzystaj z formularza.

Scroll to Top