fbpx

Jak przygotować mieszkanie do wynajmu krótkoterminowego, aby szybko i skutecznie przyciągnęło chętnych i dobrze zarabiało?

Możesz oczywiście zainwestować w generalny remont.. ale na szczęście nie jest to konieczne. Pokażę Ci, jak mając do dyspozycji mieszkanie w zadowalającym stanie technicznym, można w krótkim czasie i stosunkowo niedużym kosztem sprawić, że będzie ono dla Ciebie dobrze zarabiało. Bez totalnej ruiny i setek tysięcy złotych do wydania.

Czy wiesz, że wielu początkujących inwestorów wybiera pięknie wyglądające projekty wnętrz, często wydając na ten cel znaczne sumy i nie odnosząc spodziewanego efektu? Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ w aranżacji mieszkania na wynajem najważniejszą kwestią nie jest wybór najpiękniejszego projektu według własnego gustu, ale wiedza o tym, na co przede wszystkim zwróci uwagę Twój potencjalny klient.

Wiele inwestycji w lokale na wynajem nie przynosi oczekiwanego zysku, ponieważ pieniądze zostały wydane niekoniecznie na to, co przynosi najlepsze efekty.

Aby uzyskać dobry zarobek z wynajmu krótkoterminowego, nie potrzebujesz najpiękniejszego ani najbardziej wyszukanego projektu. Potrzebujesz projektu, który odpowie na najważniejsze potrzeby Twoich docelowych klientów 🙂

Zaproponuję Tobie koncepcję takich zmian w mieszkaniu, aby Twoi klienci poczuli się w nim komfortowo i wyjątkowo, chcieli do Ciebie wracać i polecali to miejsce znajomym. A to wszystko w ramach Twojego budżetu.

 • to Twoje pierwsze mieszkanie na wynajem i chcesz jak najlepiej wykorzystać środki przeznaczone na jego przygotowanie?
 • masz ogólną wizję zmian, ale nie wiesz, jak najlepiej wykorzystać potencjał tego konkretnego wnętrza?
 • masz kilka pomysłów, ale nie bardzo orientujesz się w ofercie wyposażenia wnętrz i kosztach prac remontowych?
 • nie chcesz zostać w pół drogi z rozgrzebanym remontem i poczuciem, że pieniądze zostały wydane, a efektu nie widać?

Wiem, jak to jest

Pomogłam już wielu klientom w podobnej sytuacji. Podczas konsultacji dowiesz się, na jakie elementy wystroju wnętrz najbardziej zwracają uwagę najemcy. Wspólnie dopasujemy tę wiedzę do Twojego budżetu, abyś mógł podjąć świadomą decyzję, na co chcesz przeznaczyć dostępne środki. Dopiero na tej podstawie powstaną wytyczne do szczegółowego projektu. Wnętrza Twojego mieszkania da się zaaranżować na wiele sposobów. Chodzi jednak o to, aby urządzić je sposób najlepszy z punktu widzenia Twoich docelowych klientów.

W trakcie konsultacji otrzymasz ode mnie:

 • listę elementów, jakie warto zmienić w Twoim mieszkaniu – z punktu widzenia docelowej grupy klientów na wynajem krótkoterminowy
 • wykaz pożądanych prac remontowych wraz z ich orientacyjną wyceną
 • wskazówki, gdzie szukać sprawdzonych wykonawców i jak sprawnie przeprowadzić remont
 • ogólny zarys koncepcji projektowej w odniesieniu do poszczególnych pomieszczeń
 • optymalny plan działań w ramach przyjętego budżetu.

Konsultacja odbywa się online w formie połączenia video na żywo, za pomocą bezpłatnej aplikacji Messenger.

Koszt konsultacji zdalnej w odniesieniu do mieszkania dwupokojowego wynosi 469 zł.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Ponieważ jestem praktykiem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie:

 • funkcjonalnej aranżacji wnętrz
 • prac remontowo-budowlanych
 • przygotowywania wnętrz specjalnie na potrzeby wynajmu.

Mam na koncie blisko 100 realizacji, które zakończyły się sukcesem moich klientów. Oto rekomendacja Doroty Jaworskiej – właścicielki mieszkania na wynajem:

Kasia zaproponowała mi pomoc w przygotowaniu mieszkania pod wynajem. Początkowo byłam nastawiona sceptycznie. Sądziłam, że poradzę sobie sama i uniknę w ten sposób dodatkowych kosztów. Jednakże gdy mieszkanie stało puste kolejny miesiąc, zdecydowałam się skorzystać z oferty Kasi. Dzięki jej doświadczeniu i konkretnym wskazówkom, cały proces przebiegł bardzo sprawnie. Zmiany objęły przemalowanie ścian, rearanżację wnętrz i uzupełnienie wyposażenia o dodatkowe akcesoria dekoracyjne. Następnie Kasia wystylizowała pomieszczenia i przeprowadziła sesję zdjęciową mieszkania w nowej odsłonie. Chętni na wynajem mieszkania znaleźli się w ciągu zaledwie kilku dni! Byłam zaskoczona, że można tak szybko i niewielkim kosztem, uzyskać tak pozytywny efekt. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i polecam profesjonalną pomoc Kasi – naprawdę warto 🙂

Serdecznie zapraszam do współpracy🙂. Napisz do mnie, aby ustalić dogodny termin konsultacji, lub zadzwoń i umów się bezpośrednio: tel. 501 86 70 86

Scroll to Top